Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuursleden

Overzicht bestuursleden & belangrijke contactgegevens

Bestuurslid Email Verantwoordelijkheden o.a.
Wendy Lopes Dias (voorzitter)

voorzitter@afcijburg.com

wendy.lopesdias@afcijburg.com

 

- Externe én Interne Communicatie
- Accommodatie bestaand & nieuw
- Jeugdige trainers en Jeugdraad
- Woordvoerder AFC IJburg
- Voetbalschool en -kampen 

Dieuwertje Ewalts (penningmeester) penningmeester@afcijburg.com

- Financiën
- Vergoedingen en Contracten
- Sponsoring portefeuille

Christina Coehoorn (algemeen bestuurslid) christina.coehoorn@afcijburg.com

- Sportiviteit en Respect / Tuchtzaken
- Vergoedingen en Contracten
- Jeugdige Trainers en Jeugdraad
-Velddienst coördinatie

Jacque van Dijken (algemeen bestuurslid) jacque.van.dijken@afcijburg.com

- Coördinator team TM
-Technische voetbalzaken meiden
-Technische voetbalzaken bovenbouw
-Technische voetbalzaken senioren
- Teamindelingen en Wachtlijst

Peter van Roekel (algemeen bestuurslid) peter.van.roekel@afcijburg.com

- Technische voetbalzaken middenbouw
- Teamindelingen en Wachtlijst
- Welkom bij de Club

Vanessa Backer (algemeen bestuurslid) vanessa.backer@afcijburg.com

- Accommodatie bestaand & nieuw
- Technische voetbalzaken bovenbouw   
- Technische voetbalzaken senioren

Peter van Leeuwen (algemeen bestuurslid)

interim wedstrijdsecretaris

peter.van.leeuwen@afcijburg.com

wedstrijdsecretaris@afcijburg.com

- Technische voetbalzaken onderbouw 
- Accommodatie bestaand incl.         materiaalbeheer

- Wedstrijdsecretariaat

Sportiviteit & Respect (sportpedagoog) sportiviteit.respect@afcijburg.com

Sportpedagoog (begeleiding en ondersteuning bij ongewenst gedrag op het veld, extra hulp voor je speler(s)

Materiaalbeheer materiaalbeheer@afcijburg.com

Vragen over materiaalbeheer 

Vertrouwenspersoon

sportiviteit.respect@afcijburg.com

 

Aangelegenheden van gevoelige aard (seksuele intimidatie, pestgedrag) worden doorgezet aan onze vertrouwenspersoon

Sportpedagoog

tom@sportpedagoog.com

Heb je als trainer hulp nodig bij gedragsproblemen binnen je team? Schakel dan direct onze sportpedagoog in. Tom begeleidt zowel trainers als spelers bij gedragsverandering.








Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!