Bestuursleden - AFC IJburg

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuursleden

Overzicht bestuursleden & belangrijke contactgegevens

Bestuurslid Email Verantwoordelijkheden o.a.

Wendy Lopes Dias (voorzitter)

(tot 1 juli 2023)

voorzitter@afcijburg.com

wendy.lopesdias@afcijburg.com

 

- Externe én Interne Communicatie
- Accommodatie nieuw
- Woordvoerder AFC IJburg
- Voetbalschool en -kampen 

Izzet Demir (penningmeester)

back-up: Dieuwertje Edwalts

penningmeester@afcijburg.com

- Financiën
- Vergoedingen en Contracten
- Sponsoring portefeuille

Christina Coehoorn (algemeen bestuurslid)

(tot 1 juli 2023)

christina.coehoorn@afcijburg.com

- Sportiviteit en Respect / Tuchtzaken
- Vergoedingen en Contracten
- Jeugdige Trainers en Jeugdraad
- Velddienst & kantine portefeuille

Peter van Roekel (algemeen bestuurslid)

(tot 1 april 2023)

peter.van.roekel@afcijburg.com

- Technische voetbalzaken middenbouw
- Teamindelingen en wachtlijst middenbouw
- Welkom bij de Club

Fedor Swart (algemeen bestuurslid) fedor.swart@afcijburg.com

- Accommodatie nieuw
- Technische voetbalzaken bovenbouw en senioren
- Teamindelingen en wachtlijst bovenbouw en senioren

Peter van Leeuwen (algemeen bestuurslid)


Wedstrijdsecretaris a.i.

peter.van.leeuwen@afcijburg.com


wedstrijdsecretaris@afcijburg.com

- Technische voetbalzaken onderbouw
- Teamindelingen en wachtlijst onderbouw
- Accommodatie bestaand 
- Materiaalbeheer portefeuille
- Wedstrijdsecretariaat a.i.

Jelani Isaacs (algemeen bestuurslid) jelani.isaacs@afcijburg.com

- Technische voetbalzaken meiden 
- ondersteuning andere algemeen bestuursleden
-Clubbinding onderbouw, middenbouw, bovenbouw en senioren

OVERIG:  

 

Sponsoring sponsoring@afcijburg.com

Wil je een team sponsoren, neem dan contact op met onze actieve sponsorcommissie.

Sportiviteit & Respect (sportpedagoog) sportiviteit.respect@afcijburg.com

Sportpedagoog (begeleiding en ondersteuning bij ongewenst gedrag op het veld, extra hulp voor je speler(s)

Materiaalbeheer materiaalbeheer@afcijburg.com

Vragen over materiaalbeheer 

Vertrouwenspersoon

sportiviteit.respect@afcijburg.com

 

Aangelegenheden van gevoelige aard (seksuele intimidatie, pestgedrag) worden doorgezet aan onze vertrouwenspersoon

Sportpedagoog

tom@sportpedagoog.com

Heb je als trainer hulp nodig bij gedragsproblemen binnen je team? Schakel dan direct onze sportpedagoog in. Tom begeleidt zowel trainers als spelers bij gedragsverandering.

Hoofd Opleidingen (Celso Cyrus)

tm-ho@afcijburg.com 

- Coördinator team TM








Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!