Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuursleden

Overzicht bestuursleden & belangrijke contactgegevens

Bestuurslid Email Verantwoordelijkheden o.a.
Wendy Lopes Dias (voorzitter) voorzitter@afcijburg.com

- Externe en Interne Communicatie
- Accommodatie
- Jeugdige trainers en Jeugdraad
- Senioren

Marcel Boontje (secretaris) secretaris@afcijburg.com

- Wedstrijdsecretariaat
- Teamindelingen en Wachtlijst

 

Dieuwertje Ewalts (penningmeester) penningmeester@afcijburg.com

- Financiën
- Vergoedingen en Contracten
 

Christina Coehoorn (algemeen bestuurslid) christina.coehoorn@afcijburg.com

- Sportiviteit en Respect / Tuchtzaken
- Vergoedingen en Contracten
- Jeugdige Trainers en Jeugdraad

Dennis Telkamp (algemeen bestuurslid) dennis.telkamp@afcijburg.com - Accommodatie
  
Femma Commandeur (algemeen bestuurslid) femma.commandeur@afcijburg.com - Sportiviteit en Respect / Tuchtzaken
 
 
Jacque van Dijken (algemeen bestuurslid) jacque.van.dijken@afcijburg.com

- Technische voetbalzaken
- Teamindelingen en Wachtlijst
- Welkom bij de Club
 

Peter van Roekel (algemeen bestuurslid) peter.van.roekel@afcijburg.com

- Technische voetbalzaken
- Teamindelingen en Wachtlijst
- Welkom bij de Club
- Jeugdcommissie

Vanessa Backer (algemeen bestuurslid) vanessa.backer@afcijburg.com

- Accommodatie 
- Vrouwen 35+ en Mannen 35+
- Communicatie 
-Senioren

Sportiviteit & Respect (sportpedagoog) sportiviteit.respect@afcijburg.com

Sportpedagoog (begeleiding en ondersteuning bij ongewenst gedrag op het veld, extra hulp voor je speler(s)

Materiaalbeheer materiaalbeheer@afcijburg.com

Vragen over materiaalbeheer

Vertrouwenspersoon sportiviteit.respect@afcijburg.com

Aangelegenheden van gevoelige aard (seksuele intimidatie, pestgedrag) worden doorgezet aan onze vertrouwenspersoon








Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!