Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
20 jun 12:00 DIOS sv. JO18-2 (zon) AFC IJburg JO18-2 (zon)
20 jun 14:00 AFC IJburg JO17-2 (zon) Ouderkerk sv. JO17-1 (zon)
20 jun 14:00 SDZ JO17-1 (zon) AFC IJburg JO17-3 (zon)
20 jun 12:00 RODA '23 Rksv JO16-2 (zon) AFC IJburg JO16-1 (zon)
20 jun 9:30 WV-HEDW JO16-1 (zon) AFC IJburg JO16-2 (zon)
20 jun 11:30 TABA afc JO16-1 (zon) AFC IJburg JO16-3 (zon)
20 jun 12:00 AFC IJburg JO16-4 (zon) Buitenveldert sc. JO16-2 (zon)
20 jun 12:45 AFC IJburg JO15-1 (zon) WV-HEDW JO15-1 (zon)
20 jun 14:30 ASC De Volewijckers JO15-1 (zon) AFC IJburg JO15-2 (zon)
20 jun 10:00 TOS-Actief JO15-2 (zon) AFC IJburg JO15-5 (zon)
26 jun 15:00 AFC IJburg JO14-1 TABA afc JO14-1
20 jun 13:00 AFC IJburg JO14-1 (zon) ASV Arsenal JO14-1 (zon)
20 jun 11:00 AFC JO14-4 (zon) AFC IJburg JO14-2 (zon)
20 jun 10:00 CTO '70 vv JO14-1 (zon) AFC IJburg JO14-3 (zon)
26 jun 16:30 AFC IJburg JO13-2 Volendam (rkav) JO13-2
26 jun 9:00 AFC JO13-3 AFC IJburg JO13-3
26 jun 13:30 AFC IJburg JO13-4 Geinburgia sv. JO13-1
26 jun 13:30 AFC IJburg JO13-5 Zeeburgia avv JO13-7
26 jun 12:45 DRC JO13-2 AFC IJburg JO13-6
26 jun 15:00 AFC IJburg JO13-7 Muiderberg sc. JO13-1
26 jun 12:00 AFC IJburg JO13-8 Meer De sv. JO13-3
26 jun 10:30 AFC IJburg JO12-1 FC Weesp JO12-1
26 jun 9:00 AFC IJburg JO12-2 Meer De sv. JO12-1
26 jun 10:00 GeuzenMiddenmeer JO12-1 AFC IJburg JO12-3
26 jun 10:30 AFC IJburg JO12-4 ASC De Volewijckers JO12-4
26 jun 8:30 DOB JO12-1 AFC IJburg JO12-5
26 jun 9:00 AFC JO12-6 AFC IJburg JO12-6
26 jun 9:00 AFC IJburg JO11-1 Waterwijk asc JO11-1
23 jun 17:45 AFC IJburg JO11-2 WV-HEDW JO11-1
26 jun 9:30 TABA afc JO11-1 AFC IJburg JO11-2
26 jun 9:00 AFC IJburg JO11-3 CTO '70 vv JO11-1
26 jun 9:00 TOS-Actief JO11-4 AFC IJburg JO11-4
26 jun 12:00 Buitenboys sc. JO11-7 AFC IJburg JO11-5
26 jun 11:25 GeuzenMiddenmeer JO11-3 AFC IJburg JO11-6
26 jun 10:30 AFC IJburg JO11-7 Buitenboys sc. JO11-5
26 jun 12:00 AFC IJburg JO10-1 WV-HEDW JO10-1
26 jun 10:40 AFC IJburg JO10-2 Dijk De asv JO10-1
26 jun 10:15 Zeeburgia avv JO10-2 AFC IJburg JO10-3
26 jun 10:40 AFC IJburg JO10-4 Waterwijk asc JO10-4
26 jun 10:45 Dijk De asv JO10-4 AFC IJburg JO10-5
26 jun 12:00 AFC IJburg JO10-8 IVV JO10-5G
26 jun 8:45 RCZ JO10-4G AFC IJburg JO10-9
26 jun 9:35 AFC IJburg JO9-1 Waterwijk asc JO9-2
26 jun 9:35 AFC IJburg JO9-2 JOGA Fortius asv JO9-2
26 jun 8:30 TABA afc JO9-2 AFC IJburg JO9-3
26 jun 8:30 ASC De Volewijckers JO9-3 AFC IJburg JO9-4
26 jun 9:35 AFC IJburg JO9-5 AFC IJburg JO9-6
26 jun 9:00 GeuzenMiddenmeer JO9-3 AFC IJburg JO9-8
26 jun 10:40 AFC IJburg JO9-9 AFC IJburg JO9-7
26 jun 10:40 AFC IJburg JO9-10 GeuzenMiddenmeer MO9-1
26 jun 8:30 AFC IJburg JO8-1 HBC JO8-1
26 jun 8:30 AFC IJburg JO8-2 Dijk De asv JO8-2
26 jun 8:30 AFC IJburg JO8-4 AFC IJburg JO8-3
26 jun 9:30 Dijk De asv JO8-6 AFC IJburg JO8-5
26 jun 9:45 Marken sv. JO8-1 AFC IJburg JO8-6
26 jun 8:30 AFC IJburg JO8-8 AFC IJburg JO8-7
26 jun 13:15 AFC IJburg MO17-1 Hercules Zaandam sc MO17-1
26 jun 11:45 Waterwijk asc MO15-1 AFC IJburg MO15-1
26 jun 10:15 WV-HEDW MO15-1 AFC IJburg MO15-2
26 jun 15:00 AFC IJburg MO15-3 Volendam (rkav) MO15-3
26 jun 12:30 TOS-Actief MO15-2 AFC IJburg MO15-4
26 jun 8:30 Kadoelen sv. MO13-1 AFC IJburg MO13-1
26 jun 12:45 GeuzenMiddenmeer MO13-1 AFC IJburg MO13-2
26 jun 8:45 WV-HEDW MO13-3 AFC IJburg MO13-3
26 jun 12:00 AFC IJburg MO12-1 Muiden sc. JO12-2
26 jun 11:45 AFC IJburg MO11-1 WV-HEDW MO11-1
26 jun 10:30 AFC IJburg MO11-2 Muiden sc. MO11-1
26 jun 12:00 AFC IJburg MO11-3 TOS-Actief MO11-3
26 jun 11:40 WV-HEDW MO11-2 AFC IJburg MO11-4
26 jun 10:00 WV-HEDW JO10-4 AFC IJburg MO10-1
26 jun 9:35 AFC IJburg MO8-1 TOS-Actief MO8-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!